تولید جوراب پارچه ای با کمترین هزینه

جوراب یکی از اجناس پارچه‌ای است که کمترین طول عمر را در بین محصولات پوشاک دارد زیرا در مقایسه با سایر پارچه‌های نساجی با کمترین هزینه تولید می‌شود و میزان مصرف بالایی دارد.

بنابراین، جوراب قیمت جوراب مردانه کوتاه برای دستیابی به رضایت مشتری مطابق با نیازهای سبک و عملکردی در طول استفاده نهایی تولید شود. همچنین، محصولات جوراب باید به گونه ای تولید شوند که دارای خواص خوب به ویژه برای مزایای سلامتی بدون تأثیر منفی بر سلامت مصرف کننده باشند.

این تحقیق شامل یک مطالعه تجربی برای یافتن ویژگی‌های عملکردی شامل عملکرد ضد میکروبی و ویژگی‌های مکانیکی جوراب‌های بافتنی قیمت جوراب بافتنی رنگی دخترانه با استفاده از پنبه معمولی مصری و نخ‌های ریسیده شده از الیاف جدید بازسازی‌شده مانند Tencel و Bamboo بود.

علاوه بر این، این مطالعه به بررسی تأثیر ساختار پارچه (Rib 4:1 – Plain) و استفاده از Lycra بر خواص ضد باکتریایی و مکانیکی می‌پردازد. نتایج نشان داد که بقای اشریشیا کلی و استافیلوکوکوس اورئوس در جوراب تحت تأثیر نوع ماده و ساختار پارچه است. این نتایج یک ارزیابی ضروری برای طراحی راحتی و جوراب های سالم برای محیط زیست است.

اگر جوراب دارای الیاف طبیعی مخلوط با الیاف مصنوعی باشد، در حین عمل اصطکاک، الیاف طبیعی که ویژگی های مورد نیاز جوراب را فراهم می کنند، فرسوده می شوند و فقط الیاف مصنوعی باقی می مانند.

این مورد به عنوان نازک کننده شناخته می شود و ظاهر ناخواسته جوراب را ایجاد می کند و کل ضخامت پارچه را کاهش می دهد. علاوه بر این، عملکرد سایش جوراب را می توان با روش های مختلف بهبود بخشید. استفاده از نخ های ضخیم تر، شامل پلی استر در داخل ساختار، قرار دادن نخ های الاستیک، افزایش نسبت پلی استر در نخ های پنبه/پلی استر.

 • منابع:
  1. Anti-microbial and durability characteristics of socks made of cotton and regenerated cellulosic fibers
 • تبلیغات: 
  1. موفق ترین فردی که راز موفقیت خود را فاش کرد
  2. درآمد بیشتر تنها با استفاده از این راه حل کاربردی!
  3. لباس ورزشی نخی بهتر است یا پلی استر؟
  4. اتفاقات که موجب پولدار شدن شخصی در یک شب شد!!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.