نکاتی برای انتخاب لباس ورزشی

دانستن اینکه چه لباسی برای دویدن مناسب است به دلایل مختلفی ضروری است. اول از همه برای سلامتی. پوشیدن کفش های نامناسب منجر به آسیب هایی می شود که شما را برای مدت طولانی از مسیر خارج می کند. تی شرت ها یا شلوارهایی که برای دویدن ساخته نشده اند نیز باعث چروک شدن ناخوشایند می شوند.

برای دویدن در تابستان بهتر است از لباس و پارچه مازراتی هایی با کمترین سطح تماس ممکن استفاده کنید، در حالی که در زمستان باید به خوبی از خود در برابر سرما محافظت کنید.

دوم اینکه لباس مناسب عملکرد بهتری به شما می دهد. لباس های ورزشی با پارچه های سبک ساخته شده و برای حرکاتی که در طول فعالیت انجام خواهید داد طراحی شده است. اگر پیراهن‌های نخی معمولی را بپوشید، عرق بیشتری جمع می‌شود و هنگام انجام کارهای روزمره احساس ناراحتی می‌کنید. و اگر در زمستان فاقد دستکش و گوش بند هستید، احساس سرما بیشتر می شود.

لازم نیست اولین روزی که می‌روید یا ورزش می‌کنید، حرفه‌ای به نظر برسید. داشتن چند وسیله اولیه کافی است و کم کم متوجه می شوید که به چه چیزی نیاز دارید و مناسب ترین لباس چیست.

توصیه کارگزارانی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را در نظر بگیرید. در برخی موارد آنها تازه کار بودند و می دانند که شما به چه چیزی نیاز دارید. در فروشگاه های تخصصی نیز به شما توصیه هایی می کنند و به شما می گویند چه لباس هایی نیاز دارید. برندها و مدل های لباس فنی زیادی وجود دارد، اما نیازی به خرید گران ترین لباس های موجود در بازار ندارید. لباس‌های ورزشی ارزان قیمتی پیدا می‌کنید که برای کارهای روزمره‌تان خدمت می‌کنند.

توصیه ما این است که از ابتدا روی یک جفت کفش ورزشی خوب سرمایه گذاری کنید. به دنبال مواردی باشید که با نوع پای شما و زمینی که برای دویدن انتخاب کرده اید مناسب باشد. راه رفتن روی آسفالت مانند راه رفتن در زمین های ناهموار نیست، جایی که به کفش هایی با چسبندگی بیشتر نیاز دارید.

در این پست به جزئیات لباس های اساسی که هر دونده ای نیاز دارد و آنچه باید هنگام انتخاب لباس خود توجه کنید، خواهیم پرداخت.

لباس پارچه کرپ مازراتی مناسب برای دویدن چیست؟
کفش دویدن
ما با کفش شروع می کنیم زیرا یک عنصر اساسی هنگام دویدن است. هر کفش ورزشی برای دویدن کار نمی کند، برای این منظور به کفش مناسب نیاز دارید. برای خرید مناسب ترین ها بهتر است با یک فروشگاه تخصصی مشورت کنید.

کفش های دویدن را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. این شامل نوع ردپایی که دارید، وزن بدن شما، نوع زمینی که قرار است در آن بدوید و تعداد کیلومترها نیز می شود. اطمینان حاصل کنید که آنها دارای تکیه گاه و بالشتک کافی برای جلوگیری از صدمات هستند.

قیمت پارچه

اگرچه در ابتدا قرار است چند کیلومتر بدوید، باید از پاهای خود محافظت کنید. حداقل دو جفت کفش کتانی برای چرخاندن داشته باشید. اگر یک جفت کفش کتانی دست دوم دارید و می خواهید برای شروع از آن استفاده کنید، این ممکن است بهترین گزینه نباشد. نکته مثبت این است که آنها از قبل به پای شما قالب زده اند، اما اگر زیاد از آنها استفاده کرده باشید، ممکن است خواص خود را از دست داده و به جای کمک به شما، باعث آسیب شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.